Mosonmagyaróvári Darts Open 2020

Fotó: Mosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület

Kiélezett küzdelemmel Lakatos “The Padlock” Gergely, a budapesti Smile DC játékosa lett a verseny győztese.

Szuperkupa:
Lakatos “The Padlock” Gergely 2 – 1 Czotter Gábor
(0-4, 4-0, 4-3)

Amatőr:
1.hely – Czotter Gábor (Kisbodak)
2.hely – Torda Tibor (Szomszéd Darts Club – Gógánfa)
3.hely – Almási Izidor (Kimle)
4.hely – Vári András (Mosonmagyaróvár)

Igazolt:
1.hely – Lakatos “The Padlock” Gergely – (Smile DC – Budapest)
2.hely – Kozmor József (Szombathelyi Darts Club)
3. hely – Mészáros Ferenc (Győri Darts Club)
4.hely – Kaiser Patrik (Aramis Darts Club – Sopron)

Legmagasabb kiszálló: 156 – Vári András – Mosonmagyaróvár

Legtöbb 180: Lakatos Gergely – Smile DC – Budapest

Legtöbb 171+: Czotter Gábor

Legjobb ifi (gyerek): Dubnicz Péter Jr.

Legjobb igzolt női: Bósza Emese – Club 501 Sportegyesület – Budapest

Legjobb amatőr női: Kissné Ági – Lébény

Gratulálunk az eredményekhez és köszönjük mindenkinek a részvételt!

A verseny megnyitóján Staár Katalin – önkormányzati képviselő, a társadalmi kapcsolatok bizottság elnöke vett részt.

TELJES EREDMÉNYLISTA, DÖNTŐ ÁTLAGOK:

67 amatőr és 29 igazolt játékos indult a II. Mosonmagyaróvári Darts Open-en

AZ IGAZOLT ÁG EREDMÉNYE:

helyezésnévclub
1.Lakatos GergelySmile DC
2.Kozmor JózsefSzombathelyi DC
3.Mészáros FerencGyőri DC
4.Kaiser PatrikAramis Darts Club Sport Egyesület
5.Budavári ZsomborKörmendi Darts Club Sport és Kulturális Egyesület
5.Major NándorKaposvári Darts Klub
5.Szabados AttilaPestújhelyi Sport Club
5.Végső JánosPestújhelyi Sport Club
9.Alexits TamásAramis Darts Club Sport Egyesület
9.Bors AttilaMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
9.Bors Marcell AttilaMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
9.Bósza EmeseClub 501 Sportegyesület
9.Kelemen PéterGyőri DC
9.Kovács BenjáminAramis Darts Club Sport Egyesület
9.Lőrincz SándorMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
9.Raszler JózsefGyőri DC
17.Horváth Gergő RolandGyőri DC
17.Horvàth ViktorAramis Darts Club Sport Egyesület
17.Ihász VeronikaGyőri DC
17.Juhász GáborMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Kelemen DánielGyőri DC
17.Kiss LajosAramis Darts Club Sport Egyesület
17.Lengyel TiborMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Molnár CsabaMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Rigó BalázsMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Sántha IstvánAramis Darts Club Sport Egyesület
17.Szeidl JózsefAramis Darts Club Sport Egyesület
17.Szolnoki TamásAramis Darts Club Sport Egyesület
17.Takács RolandMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület

AZ AMATŐR ÁG EREDMÉNYE:

helyezésnévtelepülés / club
1.Czotter GáborKisbodak
2.Torda TiborSzomszéd Darts Club – Gógánfa
3.Almási IzidorKimle
4.Vári AndrásMosonmagyaróvár
5.Farkas Gergő ZoltánTapolca
5.Fütty BalázsLébény
5.Ivan IvkovicMosonmagyaróvár
5.Nagy KristófBősárkány
9.Árki KristófBakonypéterd
9.Dubnicz PéterMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
9.Horváth BenceGyőrzámoly
9.Luksa ZsoltMosonudvar
9.Smuk NorbertJánossomorjai Darts Club
9.Tunner GáborPápa
9.Váci ÁrpádMosonmagyaróvár
9.Valentovics BálintMosonmagyaróvár
17.Aigner SzilárdBábolna
17.Árvai SándorMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Árvay ZoltánMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Bardon TamásMosonmagyaróvár
17.Csebák NorbertÉcs
17.Fejes JánosTapolca
17.Gregus DávidMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Hricza ÁdámMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Kelemen AndrásGyőri DC
17.Kissné ÁgiLébény
17.Ölvedi IstvánJánossomorjai Darts Club
17.Póczi ZoltánÖttevény
17.Suri AndrásMosonmagyaróvár
17.Suri BenedekMosonmagyaróvár
17.Szabó “CASPER” RóbertMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
17.Szentgyörgyi KárolyMosonmagyaróvár
33.Bebesi LászlóNyúl
33.Csáki ArnoldMosonmagyaróvár
33.Dubnicz Péter Jr.Mosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
33.Fodor LászlóTét
33.Gregus-Szabó GergelyMosonmagyaróvár
33.Halász MátéJánossomorja
33.Herczeg DánielDunakiliti
33.Horváth ÁkosGyőr
33.Markus SchillerMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
33.Móricz RolandMosonszentmiklós
33.Sipőcz MihályMosonmagyaróvár
33.Suri JánosMosonmagyaróvár
33.Szitás AttilaMosonmagyaróvár
33.Taufer JácintMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
33.Tőke Péter PálMosonmagyaróvár
33.Vörös Károly id.Mosonmagyaróvár
65.Bodor László
65.Bogár SándorMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
65.Burányi KevinMosonudvar
65.Czupy PéterSopron
65.Erkedi AndrásJánossomorjai Darts Club
65.Fehér DominikMosonmagyaróvár
65.Fekete IstvánMosonmagyaróvár
65.Hamvay LeventeGyőr
65.Ifj. Vörös KárolyMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
65.Jónás CsabaMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
65.Kiss BandiLébény
65.Kurcsics VivienMosonmagyaróvár
65.Mihalcsik GáborMosonmagyaróvár
65.Nágel BalázsBudapest
65.Simon ErikMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület
65.Szabó MisiMosonmagyaróvár
65.Varga TamásGyőr
65.Volenszki BenceAramis Darts Club Sport Egyesület – Sopron
65.Vörös MihályMosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com